Nowy kierownik w NetSprint.pl

Łukasz Ciechanek awansował w NetSprint.pl na stanowisko kierownika ds. rozwoju sieci wydawców w sieci reklamowej Adkontekst.

lukaszciechanekŁukasz Ciechanek jest związany z NetSprint.pl od 2005 roku.Dotychczas odpowiadał za rozwój produktów skierowanych do wydawców reklam kontekstowych oraz za pozyskiwanie i obsługę nowych partnerów sieci Adkontekst.pl. Na nowym stanowisku będzie odpowiadał za kreowanie strategii rozwoju sieci, pozyskanie i utrzymanie kluczowych partnerów zainteresowanych emisją reklam kontekstowych oraz za koordynację projektów wdrożeniowych.

Łukasz Ciechanek ukończył studia na kierunku Zarządzanie i Marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest też absolwentem Szkoły Strategii Marki.

Adkontekst.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry