Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl

Dziś w AZ.pl miała miejsce premiera nowego panelu do zarządzania domenami. Główne zmiany takie jak znaczna poprawa czytelności, możliwość łatwiejszego wyszukiwania domen czy hurtowe zlecanie operacji ucieszą zwłaszcza domeniarzy, którzy w swoim portfelu posiadają wiele domen.

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl 1

Sporym ułatwieniem jest stworzenie jednego miejsca do inicjowania operacji dla domeny (transfer, przedłużenie abonamentu, przekierowanie domeny, zmiana abonenta, przeniesienie do folderu, zmiana kontaktu technicznego, przeniesienie domeny do innego Panelu, konfiguracja DNS, zamawianie dodatkowych usług).

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl 2

Dodatkowo uspójniono wyświetlanie domen, tak więc zarówno domeny krajowe jak i zagraniczne zobaczymy w jednym panelu. Inwestorów domenowych ucieszy też łatwiejszy dostęp do najważniejszych informacji – liczbie wszystkich domen, testów, opcji i aktywności na giełdzie i aukcjach oraz transferach domen. Wszystkie te dane będziemy widzieć w jednym miejscu.

Nowy panel do zarządzania domenami w AZ.pl 3

Kolejną nowością jest przebudowane centrum powiadomień o domenach i usługach – teraz samodzielnie będziemy mogli definiować warunki ich otrzymywania.

Podniesiono również poziom bezpieczeństwa – teraz najważniejsze operacje będą dodatkowo potwierdzane kodem SMS.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry