Nowy Pasaż Finansowy w WP

Opublikowano: 5 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi:

Pasaż Finansowy stanowi jedną z największych w Polsce platform finansowego pośrednictwa internetowego umożliwiającą błyskawiczny wybór najlepszego na rynku produktu, bądź usługi oraz zawarcie korzystnych transakcji.

W ostatnich miesiącach Wirtualna Polska dokonała w Pasażu znaczących modyfikacji, które zwiększyły jego funkcjonalność. Postawiono na większą przejrzystość i prostotę obsługi. Pasaż ruszył w nowej szacie graficznej oraz z uproszczoną maksymalnie nawigacją, która zapewnia użytkownikowi szybki dostęp do wiadomości, czy usługi oraz prosty sposób dokonania zakupu. Klient może łatwo porównać produkty poszczególnych instytucji finansowych, przedstawiono je bowiem w czytelnych tabelach, uwzględniających najistotniejsze parametry.

Dla zarejestrowanych użytkowników uruchomiono funkcję „Newsletter”, dzięki czemu informacje o promocjach, konkursach, atrakcyjnych ofertach trafiać będą bezpośrednio na ich skrzynkę pocztową.

Poprzez opcję „Napisz do nas” klienci zyskali też możliwość uzyskania szybkiej pomocy. Specjalny formularz pozwala wysłać zapytanie, czy prośbę o wyjaśnienie zawiłości rynku finansowego do specjalistów Pasażu, zaś odpowiedź można uzyskać już w 48 godzin.

Pasaż Finansowy dysponuje obecnie największą, ze wszystkich finansowych platform transakcyjnych, liczbą produktów (około 80). Korzystną dla siebie ofertę znajdą w nim zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi, w tym przedsiębiorcy oraz firmy. Pasaż obejmuje sobą całe spektrum rynku usług finansowych: bankowość, ubezpieczenia, fundusze emerytalne, fundusze inwestycyjne, rachunki inwestycyjne, leasing…. Za jego pośrednictwem dokonywanych jest ponad 2 tysiące transakcji miesięcznie. Współpracuje też z większością renomowanych instytucji finansowych w kraju.

http://pasazfin.wp.pl

Sylwester KozakNowy Pasaż Finansowy w WP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.