Nowy portal motoryzacyjny

Wśród portali motoryzacyjnych zadebiutował nowy gracz – portal V10.pl. To uniwersalny portal branżowy dla każdego, kto interesuje się tematyką ‘moto’.

Pomysłodawcom i redaktorom portalu przyświeca jego oficjalne hasło serwisu:
“Z benzyną we krwi”. Ale v10.pl jest adresowany nie tylko do hobbystów, a do
szerokiej widowni. To miejsce kompletnej informacji o świecie motoryzacji.

– Portal narodził się z pasji. Z biegiem czasu i prac zorientowaliśmy się,
że na rynku jest miejsce dla profesjonalnego, kompleksowego portalu moto o
podejściu społecznościowym. Zatrudniliśmy profesjonalnych redaktorów, którzy
tworzą unikalny kontent – mówi Konrad Lewandowski, dyrektor portalu.

Portal jest ciągle rozwijany, ale już teraz internauci znajdą tu działy tematyczne: jak Formuła 1, Rajdy, Samochody amerykańskie, Prawo. Od kilku miesięcy tworzy się także społeczność V10.pl, która gromadzi się m.in. w jedynej w polskim Internecie profesjonalnej lidze typowań wyników F1.

Miłośnicy motoryzacji znajdą tu codziennie wiadomości, użyteczne narzędzia i sporo motoryzacyjnej rozrywki: galerie, ciekawostki, relacje z imprez. Redakcja zapowiada uruchomienie kolejnych kilku serwisów jeszcze przed wakacjami, a w sumie kilkunastu działów tematycznych i unikalnych w polskim Internecie narzędzi motoryzacyjnych przed końcem tego roku.

Wydawcą portalu jest firma internetowa Nevo z Gorzowa. Nad rozwojem jego pracuje obecnie 14 osób. Portal należy do sieci reklamowej IDMnet.

www.v10.pl

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry