Nowy portal o Krakowie

Opublikowano: 29 grudnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W sieci pojawił się w pełni interaktywny portal turystyczno-regionalny Krakowa i regionu Małopolski. Pod adresem Go-Cracow.com można znaleźć nową jakość nie tylko przekazywania informacji turystycznych, ale również kontaktu z obsługą portalu – przewodnikami turystycznymi. Jest to obecnie jedyne miejsce w sieci, w którym turyści z całego świata mogą w czasie rzeczywistym otrzymać pełną, kompleksową pomoc i informację na temat Krakowa w języku polskim, angielskim i niemieckim.

Portal Go-Cracow.com prowadzi wiele działań w europejskim duchu zrównoważonego rozwoju regionalnego, wytyczonego przez Lokalną Agendę 21. Oprócz współpracy z instytucjami kulturalnymi całego regionu krakowskiego, organizacjami pozarządowymi i uczelniami wyższymi, portal pomaga również w promocji lokalnym artystom, prowadząc swoisty mecenat i nieodpłatnie wspierając organizowane wystawy, wernisaże i koncerty.

'Pełna interaktywność i europejski poziom przekazywania informacji to klucz do przedstawienia turystom na całym świecie Krakowa, jako wymarzonego celu podróży' – mówi Bartłomiej Juszczyk, właściciel Grupy Adweb, która stworzyła portal – 'Na pewno warto podkreślić także innowacyjne formy przekazywania informacji turystycznych – nie są to kompilacje przewodników, czy informacje nieaktualne – podstawą tworzenia tego oraz innych portali regionalnych były własne, autorskie teksty, przystępne przedstawienie wiadomości turystycznych oraz ciągła aktualizacja'

http://www.go-cracow.com

Sylwester KozakNowy portal o Krakowie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.