Nowy prezes GoldenLine.pl

Karol Traczykowski, dotychczasowy IT Director GoldenLine, objął funkcję CEO firmy. Karol Traczykowski objął funkcję prezesa w GoldenLine, będzie odpowiadał za dalszy rozwój spółki.

Karol Traczykowski wcześniej pełnił funkcję IT Directora. Ze spółką związany jest od 2007 roku. Dotychczasowy prezes, Mariusz Gralewski, zostanie członkiem Rady Nadzorczej.

goldenlineCieszę się, że będę mógł prowadzić taką firmę jak GoldenLine. To niesamowity zespół z wysokim potencjałem i jeszcze większymi ambicjami. Obecna sytuacja firmy i serwisu jest stabilna, ale to nam nie wystarcza. Na rynku rekrutacyjnym jest jeszcze dużo do zrobienia. Patrząc na nasze plany, wiem, że będzie o nas głośno – powiedział Karol Traczykowski.

Karol jest jednym z filarów GoldenLine, współtworzył firmę niemal od początku Przez lata był odpowiedzialny za rozwój produktu i budowanie zespołu, dlatego jestem przekonany, że pod jego sterami GoldenLine odniesie duże sukcesy – dodał Mariusz Gralewski.

GoldenLine.pl liczy ponad 1,6 mln zarejestrowanych specjalistów, wśród których pracowników szuka blisko 6 000 rekruterów.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry