Nowy prezes GoldenLine.pl

Opublikowano: 26 sierpnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Karol Traczykowski, dotychczasowy IT Director GoldenLine, objął funkcję CEO firmy. Karol Traczykowski objął funkcję prezesa w GoldenLine, będzie odpowiadał za dalszy rozwój spółki.

Karol Traczykowski wcześniej pełnił funkcję IT Directora. Ze spółką związany jest od 2007 roku. Dotychczasowy prezes, Mariusz Gralewski, zostanie członkiem Rady Nadzorczej.

goldenlineCieszę się, że będę mógł prowadzić taką firmę jak GoldenLine. To niesamowity zespół z wysokim potencjałem i jeszcze większymi ambicjami. Obecna sytuacja firmy i serwisu jest stabilna, ale to nam nie wystarcza. Na rynku rekrutacyjnym jest jeszcze dużo do zrobienia. Patrząc na nasze plany, wiem, że będzie o nas głośno – powiedział Karol Traczykowski.

Karol jest jednym z filarów GoldenLine, współtworzył firmę niemal od początku Przez lata był odpowiedzialny za rozwój produktu i budowanie zespołu, dlatego jestem przekonany, że pod jego sterami GoldenLine odniesie duże sukcesy – dodał Mariusz Gralewski.

GoldenLine.pl liczy ponad 1,6 mln zarejestrowanych specjalistów, wśród których pracowników szuka blisko 6 000 rekruterów.

Sylwester KozakNowy prezes GoldenLine.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.