Nowy Prezes iSource

Dariusz Grądek został nowym prezesem firmy iSource, jedynego dystrybutora firmy Apple w Polsce. Od 1 grudnia 2009 roku będzie odpowiadał za realizację strategii, rozbudowę kanałów sprzedaży oraz koordynację działań wszystkich grup produktowych.

Dariusz Grądek posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie, zdobyte w firmach z branży telekomunikacji i dystrybucji IT. Jego specjalizacją jest sprzedaż i marketing zarówno produktów i usług konsumenckich, jak i rozwiązań profesjonalnych. Przez wiele lat związany był z Aster City, gdzie od 2000 do 2005 roku pełnił funkcję dyrektora marketingu i sprzedaży, odpowiadając m.in. za realizację strategii biznesowej, planów marketingowych oraz współpracę z partnerami biznesowymi. Przez ostatnie 4 lata odpowiadał za obszar handlu i marketingu w firmie Veracomp S.A.

– iSource S.A. jest w mojej ocenie unikalną spółką o najlepszych w Polsce kompetencjach w zakresie dystrybucji produktów IT i elektroniki w segmencie premium. Spółka konsekwentnie inwestuje w dalszą rozbudowę zaawansowanych narzędzi handlowych i usług dodanych, oferowanych dla Dostawców i Klientów. Moim celem jest, aby iSource był liderem dystrybucji z wartością dodaną marek typu premium w Polsce – komentuje swoją decyzję
o rozpoczęciu współpracy Dariusz Grądek, nowy Prezes iSource S.A.

iSource S.A., pomimo niekorzystnego otoczenia ekonomicznego, oczekuje kilkunastoprocentowego wzrostu przychodów i zgodnych z planem wyników finansowych w 2009 r.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry