Nowy prezes Naszej Klasy

Arkadiusz Pernal dotychczasowy członek zarządu Naszej Klasy Sp. z o.o. na początku listopada obejmie stanowisko prezesa spółki. Maciej Popowicz pełniący tę funkcję do tej pory, zajmie się koordynacją prac stricte związanych z rozwojem samego serwisu.

Oddaję spółkę w najlepsze ręce. Chcę skupić się na funkcjonalnym udoskonalaniu NK, stąd taka decyzja. Nie mam wątpliwości, że jest to najlepsze z możliwych posunięć – mówi Maciej Popowicz. Arek jest świetnym menadżerem, osobą z którą doskonale współpracowało się przez ostatnie dwa lata. Ciągle też mamy spójną wizję rozwoju serwisu – dodaje Popowicz.

Maciek jest wizjonerem. Ma głowę pełną pomysłów, dlatego podjęliśmy decyzję o formalnej zmianie w podziale obowiązków, chcemy jak najlepiej wykorzystać nasze potencjały dla dobra portalu – mówi Arkadiusz Pernal. Kierunek rozwoju firmy nie ulegnie zmianie. W najbliższym czasie skupię się na uzupełnieniu struktury organizacyjnej spółki oraz na dalszym przekształcaniu nk  ze start-upu w stabilny biznes internetowy – podsumowuje Pernal.

Zmiana na stanowisku prezesa Nasza Klasa Sp. z o.o.  nie jest powiązana z żadnymi  przekształceniami właścicielskimi. Struktura własnościowa spółki pozostaje bez zmian. Nowy prezes Naszej Klasy od początku był zaangażowany w prace związane z powstaniem serwisu, a także współtworzył fundamenty firmy.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top