Nowy prezes One-2-One

Mariusz Malec został prezesem giełdowej spółki One-2-One. Nowy prezes planuje konsolidację grupy, zwiększenie wykorzystania synergii pomiędzy spółkami oraz ekspansję na rynku Europy Środkowo Wschodniej. Malec związany jest z firmą od dwóch lat – wcześniej był Dyrektorem Inwestycyjnym One-2-One i Członkiem Zarządu spółki.
One-2-One ma duży potencjał wzrostu, co pokazują  nasze przychody i zysk. Po debiucie giełdowym stworzyliśmy grupę firm, których modele biznesowe wzajemnie się uzupełniają. Rozwój firmy nie będzie ograniczał się do rynku polskiego, będziemy aktywnie działać także w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej, czego przykładem jest przejęcie czeskiej spółki ATS. – mówi Mariusz Malec prezes One-2-One

Dotychczasowy prezes Tomasz Długiewicz został Przewodniczącym Rady Nadzorczej One-2-One. Długiewicz będzie także angażował się w projekt Mobilnego Podpisu Elektronicznego realizowany przez spółkę Mobitrust należącą do grupy One-2-One.

W zarządzie One-2-One znalazły się nowe osoby, które budują pozycję One-2-One już od kilku lat: Jarosław Przybyła i Sławomir Komiński. Nadal w zarządzie pozostaje Piotr Dzięcioł który pełni funkcję wiceprezesa i jest dyrektorem ds. finansowych.

Mariusz Malec jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, ukończył też studia uzupełniające na University of Calgary w Kanadzie. Jest uczestnikiem międzynarodowego programu z zakresu rynków kapitałowych i finansów Chartered Financial Analyst. Przed podjęciem współpracy z One-2-One S.A. Mariusz Malec związany był z firmą Emisja S.A., specjalizującą się w sprzedaży kontentu mobilnego, na stanowisku Dyrektora ds. Inwestycji i Rozwoju Rynków. Wcześniej pracował jako Menadżer w Strateg Capital sp. z o.o. Zatrudniony był też jako Analityk, najpierw w Kanadzie, później w Polsce, a następnie w Estonii.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top