Nowy projekt: Onet.pl i TVN Lingua uczą angielskiego

Portal Onet.pl we współpracy z telewizyjnym kanałem tematycznym TVN Lingua, uruchomił nowy serwis poświęcony nauce języka angielskiego. Tvnlingua.onet.pl to pionierski projekt edukacyjny, w którym udostępniono liczne materiały multimedialne do nauki języka, dzięki czemu powstał prawdziwy telewizyjny kanał językowy on-line.
Bogatą ofertę multimedialną serwisu uzupełniają ćwiczenia, quizy, testy, scenariusze lekcji dla nauczycieli i gry językowe – prawdziwa fabryka języka on-line.

Serwis Tvnlingua.onet.pl ma charakter edukacyjny lecz swą formułą odbiega od klasycznego podejścia – Onet.pl i TVN Lingua uczą angielskiego poprzez rozrywkę – mówi Edyta Figurny-Puchalska, Wydawca Serwisów Edukacyjnych w Onet.pl. W naszym nowym serwisie zachęcamy użytkowników do rozmów w języku angielskim poprzez komunikator Skype, a także do wypowiedzi na forum na temat nauki języka i kultury brytyjskiej.

Ważnym partnerem serwisu jest British Council, którego obecność gwarantuje wysoką  jakość materiałów edukacyjnych i przypomina użytkownikom o konieczności zdobywania certyfikatów znajomości języka angielskiego.

Tvnlingua.onet.pl to niezwykle atrakcyjna i zróżnicowana oferta dla internautów w każdym wieku – mówi Urszula Majewska, Szefowa kanału TVN Lingua dostępnego na platformie „n”. W serwisie udostępniamy lekcje w formie telewizyjnych programów począwszy od animowanych rozmówek i słowników, poprzez gry i konkursy, a skończywszy na nauce języka angielskiego, w której wykorzystujemy teledyski i wywiady z gwiazdami w oryginalnych wersjach językowych.

www.tvnlingua.onet.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top