Nowy serwis Bankowego

Opublikowano: 11 marca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Agencja interaktywna HYPERmedia przygotowała nowy serwis internetowy na zlecenie Bankowego OFE. Fundusz należy do grupy kapitałowej PKO BP SA, która już od kilku lat jest obsługiwana przez agencję.

Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny (OFE) jest obecny w sieci od początku swojej działalności. W lutym br. pod adresem bankowy.pl został uruchomiony już trzeci serwis internetowy tego funduszu. Dotychczasowy serwis wymagał bowiem gruntownego odświeżenia i dostosowania do obecnie obowiązujących trendów w sieci.

Jak informuje Jerzy Michalski, koordynator projektu ze strony agencji – Najważniejszym założeniem było zaprojektowanie eleganckiego i funkcjonalnego interfejsu witryny, który w pełni oddawałby powagę instytucji finansowej nadając jej jednocześnie nowoczesny charakter. Pierwsze e-maile z gratulacjami od klientów napawają optymizmem. W ich ocenie witryna jest po prostu ładna, a co najważniejsze nie sprawia problemu z dostępem do pożądanych informacji.

http://www.bankowy.pl

Sylwester KozakNowy serwis Bankowego

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.