Nowy serwis Comarch poświęcony rozwiązaniom dla faktoringu

Opublikowano: 25 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Comarch uruchomił nowy serwis internetowy poświęcony systemom faktoringowym. Na stronie www.factoring.comarch.pl internauci mogą przeczytać o problemach i wyzwaniach, związanych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań IT dla faktoringu, oraz zdobyć wiedzę dotyczącą sposobów radzenia sobie z nimi. Nowa strona internetowa zawiera również szczegółowe informacje o systemie Comarch Factoring należącego do portfela produktów Comarch dla sektora finansowego.  

Microsite różni się znacząco od poprzednich stron poświęconych systemom Comarch zarówno wyglądem, jak i zawartością. Koncentruje się przede wszystkim na wyzwaniach i problemach, z jakimi najczęściej borykają się firmy faktoringowe korzystające z rozwiązań informatycznych. Ponadto, strona zawiera szczegółowe informacje na temat oferty Comarch dla faktoringu, w tym opis systemu Comarch Factoring, jego poszczególnych modułów i wbudowanych mechanizmów. Odwiedzający portal mogą pobrać ulotkę produktu, case study, a także skontaktować się poprzez formularz z ekspertem Comarch.

Serwis oferuje również możliwość śledzenia aktualności w zakresie rozwoju systemu Comarch Factoring. Internauci znajdą w nim informacje o nowych wersjach i modułach Comarch Factoring, a także doniesienia o najnowszych wdrożeniach oprogramowania faktoringowego.

www.factoring.comarch.pl

Hanna LaskowskaNowy serwis Comarch poświęcony rozwiązaniom dla faktoringu

Podziel się!

O autorze

hania