Nowy serwis Heyah

Ruszył nowy serwis internetowy sieci telefonii komórkowej Heyah. W pełni zmodernizowaną witrynę stworzyła agencja interaktywna Engine.
Nowy serwis Heyah został stworzony w oparciu o technologie Flasha i Ajaxa. Wybór takich rozwiązań pozwolił na znaczne uproszczenie strony oraz konsekwentne zachowanie charakterystycznej dla Flasha interaktywności w całym serwisie. Serwis Heyah zawiera dużą ilość informacji – dlatego nawigacja serwisu została podzielona na makro- i mikronawigację. W rozwijanym z boku menu (makro) wybieramy dział, który chcemy eksplorować. Mikronawigacja oparta na zakładkach w łatwy i logiczny sposób pozwala poznać zawartość poszczególnych działów.

Nowa główna strona serwisu w inteligentny sposób wykorzystuje firmowy motyw Łapy Heyah, na której palcach znajdują się przyciski, rozwijające podmenu, prowadzące do najczęściej odwiedzanych działów. Takie rozwiązanie, jak wskazują badania, przyciąga uwagę użytkowników lepiej od tradycyjnego układu informacji. Bezpośrednio z głównej strony dostępny jest między innymi Samouczek – dział, który objaśnia podstawy użytkowania telefonu w sieci Heyah i pomaga nowym użytkownikom w konfiguracji i aktywacji usług Heyah.

W najbliższym czasie jako samodzielna strona www pojawi się także Klub Heyah, przeznaczony dla zarejestrowanych użytkowników. Będą oni mogli między innymi korzystać z bramki SMS/MMS, prowadzić Fotoblogi i udostępniać swoje zdjęcia w ramach Fotoalbumów. Kontynuacji doczeka się także niezwykle popularny konkurs „Odpicuj Swoją Komórę”, w którym główną nagrodą jest multimedialny telefon Nokia N90.

Agencja Engine kompleksowo obsługuje działania e-marketingowe Heyah od 2005 r.

www.heyah.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry