Nowy serwis informacyjny biura reklamy Axel Springer Polska

Opublikowano: 1 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Biuro reklamy Axel Springer Polska uruchomiło nowy serwis internetowy www.reklama.axelspringer.pl. Głównym zadaniem serwisu jest komunikacja B2B z reklamodawcami. Na stronie prezentowane są wszystkie tytuły wydawnicze Axel Springer Polska – drukowane i internetowe – wraz z ofertami reklamowymi.

Na nowej stronie reklama.axelspringer.pl znajdą się informacje o wszystkich nowościach w ofercie biura reklamy Axel Springer Polska. Serwis informować będzie o promocjach, nowych pakietach i cennikach, a także o ofertach last minute, planowanych dodatkach reklamowych, projektach specjalnych i innych działaniach biura.

Wraz z nowym serwisem startuje również newsletter biura reklamy. Subskrypcję można uruchomić poprzez wpisanie swojego adresu mailowego na stronie www.reklama.axelspringer.pl/newsletter. Odbiorcy informowani będą na bieżąco o promocjach, nowych pakietach, zmianach w cennikach, propozycjach last minute i innych aktualnościach w ofercie reklamowej dzienników, magazynów i serwisów internetowych Axel Springer Polska.

www.reklama.axelspringer.pl

Hanna LaskowskaNowy serwis informacyjny biura reklamy Axel Springer Polska

Podziel się!

O autorze

hania