Nowy serwis informacyjny biura reklamy Axel Springer Polska

Biuro reklamy Axel Springer Polska uruchomiło nowy serwis internetowy www.reklama.axelspringer.pl. Głównym zadaniem serwisu jest komunikacja B2B z reklamodawcami. Na stronie prezentowane są wszystkie tytuły wydawnicze Axel Springer Polska – drukowane i internetowe – wraz z ofertami reklamowymi.

Na nowej stronie reklama.axelspringer.pl znajdą się informacje o wszystkich nowościach w ofercie biura reklamy Axel Springer Polska. Serwis informować będzie o promocjach, nowych pakietach i cennikach, a także o ofertach last minute, planowanych dodatkach reklamowych, projektach specjalnych i innych działaniach biura.

Wraz z nowym serwisem startuje również newsletter biura reklamy. Subskrypcję można uruchomić poprzez wpisanie swojego adresu mailowego na stronie www.reklama.axelspringer.pl/newsletter. Odbiorcy informowani będą na bieżąco o promocjach, nowych pakietach, zmianach w cennikach, propozycjach last minute i innych aktualnościach w ofercie reklamowej dzienników, magazynów i serwisów internetowych Axel Springer Polska.

www.reklama.axelspringer.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry