Nowy serwis internetowy eurobanku

Pod adresem www.eurobank.pl wszyscy obecni i potencjalni Klienci eurobanku znajdą nowy, wzbogacony o liczne udogodnienia serwis internetowy banku. Za projekt strony i wdrożenie autorskiego systemu zarządzania treścią odpowiedzialna jest agencja MindChili. Serwis wpisuje się w strategię banku opartą na dostarczaniu maksymalnie dostępnych, prostych i wygodnych produktów. Nowy serwis internetowy eurobanku 1

Nowy portal zawiera narzędzia, które ułatwiają poznanie oferty banku i skorzystanie z jego usług. Na stronie www.eurobank.pl udostępniono proste i intuicyjne w obsłudze kalkulatory kredytowe, kalkulatory kont oraz narzędzia ułatwiające wybór produktów odpowiednich do indywidualnych potrzeb Klientów. Osadzone na stronie mapy Google umożliwiają wyszukanie placówek, bankomatów i wpłatomatów banku. Odświeżona szata graficzna spełnia założenia aktualnej strategii komunikacyjnej eurobanku, a zmiana sposobu prezentacji oferty produktowej i przebudowa menu ułatwiają nawigację po serwisie oraz dostęp do wyszukiwanych informacji.

– Wprowadzenie przez bank kilka miesięcy temu kredytu online pokazuje, że Klienci coraz bardziej doceniają usługi dostępne przez internet, bez wychodzenia z domu. Stworzyliśmy nowy serwis, by udostępnić Klientom narzędzia, które ułatwią poznanie naszej oferty i np. samodzielne, proste wyliczenie wysokości rat. Niemal na każdej podstronie uruchomiliśmy formularze kontaktowe umożliwiające szybsze nawiązanie kontaktu z pracownikami banku i uzyskanie odpowiedzi na interesujące Klientów pytania – powiedziała Anna Parchanowicz, e-marketing manager, odpowiedzialna w eurobanku za uruchomienie nowej strony.

Redesign miał na celu poprawę funkcjonalności i przejrzystości serwisu oraz zwiększenie jego interaktywności. Osiągnięcie tych założeń zostało potwierdzone podczas badań usability przeprowadzonych na zlecenie eurobanku przez firmę Gemius. Zmiana sposobu prezentacji oferty produktowej i przebudowa menu mają ułatwić nawigację po serwisie oraz dostęp do wyszukiwanych informacji. Trafność przyjętych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa potwierdził audyt przeprowadzony przez firmę Safe Computing.

www.eurobank.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top