Nowy serwis internetowy marki Miele

Niemiecka marka Miele otworzyła swój nowy, korporacyjny serwis internetowy. Już od dziś pod adresem www.miele.pl możemy zapoznać się z nową stroną, gdzie zaprezentowano m.in. całą galerię produktów, mapy kontaktów handlowych i serwisowych oraz… przepisy kulinarne dla posiadaczy urządzeń Miele. Projekt został przygotowany przez agencję interaktywną Kompan.pl w ścisłej współpracy ze Star Advertising. Kompan.pl odpowiadał za kreację graficzną serwisu, jego stronę techniczną i wdrożenie.

Stronę przygotowano zgodnie z korporacyjnym wizerunkiem marki. Celem jest profesjonalne i stylowe przedstawienie produktów i działań marki Miele w Polsce.  Wzorem dla agencji Kompan.pl był rodzimy niemiecki serwis. Firma Miele funkcjonuje na polskim rynku ponad 10 lat. Nowa strona jest częścią szerszej strategii komunikacyjnej.

– Kreacja dla marki Miele jest kolejnym serwisem korporacyjnym w naszym portfolio. Pracowaliśmy już dla takich marek jak EmiTel, Hilton czy Statoil. Najczęściej oprócz nowego serwisu przygotowujemy dla klienta kampanię linków sponsorowanych AdWords. Oczywiście wszystko zależy od preferencji i oczekiwań. Strona jest zarządzana poprzez nasz autorski system kCMS – mówi Mateusz Ostachowski z Kompan.pl

www.miele.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry