Nowy serwis internetowy szkoły językowej English First

Opublikowano: 18 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na zlecenie English First, największej na świecie prywatnej szkoły językowej, agencja interaktywna OS3 multimedia wykonała serwis internetowy englishfirst.pl. Strona powstała głównie z myślą o wszystkich przyszłych słuchaczach kursów English First, chcących zapoznać się dokładnie z ofertą szkoły.

„Dzięki naszemu doświadczeniu oraz sprecyzowanym przez klienta założeniom stworzyliśmy serwis dynamiczny, nowoczesny, podkreślający profesjonalizm English First. Serwis www.englishfirst.pl z pewnością wyróżnia tą szkołę na tle konkurencji, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom przyszłych słuchaczy dostarczając im maksimum informacji.” – powiedział Marcin Maj Client Service Director OS3 multimedia

„Naszym założeniem było stworzenie serwisu bogatego merytorycznie, a jednocześnie funkcjonalnego i przyjaznego każdemu odbiorcy. Całość strony została podporządkowana podziałowi na ofertę dla dzieci, młodzieży i profesjonalistów. Każdy zainteresowany znajdzie tu pełny pakiet informacji o samym English First, szkołach w całej Polsce, dyplomach, materiałach, nauczycielach, testach oraz o ofercie kursów językowych zarówno w kraju, jak i podczas wyjazdów zagranicznych. Osobny dział poświęcono ofercie jaką kierujemy bezpośrednio do firm. Kwalifikacje lektorów i skuteczność nauczania potwierdzają wypowiedzi szefów firm, które już skorzystały z naszej oferty. Specjalnie dla osób zainteresowanych założeniem nowej szkoły serwis publikuje informacje o warunkach i możliwościach jakie daje franchising.” – powiedział Robert Fiutak Regional Manager Poland
EF English First.

Kreacja graficzna serwisu w dużej mierze została oparta na różnych odcieniach koloru niebieskiego – barwy logo English First. Wyraźne i nowoczesne fotografie najwyższej jakości zdecydowanie ożywiają serwis, a pokazani na nich ludzie młodzi, uśmiechnięci, poznający świat dzięki podróżom i nauce języków zachęcają do podejmowania nowych wyzwań. Wykorzystany na stronie głównej motyw drogowskazu umieszczonego u zbiegu ulic również nawiązuje do podróżowania, poznawania ludzi oraz przełamywania barier językowych i kulturowych.

http://www.englishfirst.pl
http://www.os3.pl

Sylwester KozakNowy serwis internetowy szkoły językowej English First

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.