Nowy serwis korporacyjny Grupy TELE-FONIKA

Pod adresem www.tfkable.pl uruchomiony został nowy serwis korporacyjny TELE-FONIKA Kable S.A.
Użytkownicy znajdą w nim wszystkie niezbędne informacje o spółkach Grupy przedstawione w użytecznej formie w czterech wersjach językowych. Serwis internetowy jest ważnym elementem nowej strategii informacyjnej o Spółce, którą przyjął Zarząd TELE-FONIKI Kable S.A.

Głównymi założeniami projektu było odświeżenie szaty graficznej i zwiększenie funkcjonalności stron. Zmiany wymagało również dostosowanie strony www do przemian zachodzących w Spółce.

Za realizację odpowiedzialna była agencja interaktywna Empathy Interactive. „Współpracujemy z firmą TELE-FONIKA Kable S.A. od 2004 roku. Wykorzystując doświadczenia z poprzednich realizacji, jak również analizy statystyk oglądalności dotychczasowego serwisu www stworzyliśmy miejsce, które z sukcesem wspierać będzie działania komunikacyjne Grupy.” – mówi Tomasz Wesołowski, dyrektor generalny Empathy Interactive  Wdrożenie zrealizowane zostało w oparciu o autorski system zarządzania treścią eiCMS.

Nowy serwis TELE-FONIKA Kable S.A. zawiera wiele ciekawych rozwiązań, takich jak interaktywna mapa przedstawicielstw handlowych, czy możliwość rozsyłania newslettera za pomocą platformy do mailingów. Serwis sukcesywnie rozbudowywany będzie o nowe funkcjonalności.

www.tfkable.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry