Nowy serwis Nordea Ubezpieczenia

Opublikowano: 20 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Towarzystwo ubezpieczeń majątkowych Nordea Ubezpieczenia uruchomiło nowy serwis internetowy pod adresem nordeaubezpieczenia.pl. Koncepcja witryny jest autorskim rozwinięciem linii graficznej obowiązującej w całej Grupie Nordea. Zmianie uległ wygląd, nawigacja oraz zawartość stron.

Przebudowa serwisu jest częścią zmiany wizerunku Nordea Ubezpieczenia – pozycjonowaniem Towarzystwa jako nowoczesnej instytucji finansowej. Nowy serwis opracowany i wykonany został we współpracy z sopocką Blue Media, jedną z nielicznych polskich spółek wyróżnionych przez renomowaną firmę konsultingową Deloitte & Touche w rankingu „Fast 50 2002”.

– Internet jest jednym z filarów naszej komunikacji z rynkiem – stronę główną www.nordeaubezpieczenia.pl odwiedza w ciągu miesiąca kilka tysięcy użytkowników. Nowy projekt wykorzystuje ich uwagi oraz wewnętrzne badania jakościowe – mówi Michał Furmanek, dyrektor marketingu Nordea Ubezpieczenia. – Liczymy, że po modyfikacjach ruch na naszej stronie jeszcze się zwiększy – deklaruje.

– W najbliższym czasie www.nordeaubezpieczenia.pl stanie się serwisem w pełni interaktywnym umożliwiającym zakup ubezpieczenia oraz zgłoszenie szkody – podsumowuje Dyrektor Furmanek.

http://www.nordeaubezpieczenia.pl

Sylwester KozakNowy serwis Nordea Ubezpieczenia

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.