Nowy serwis o CRM

Powstał nowy serwis poświęcony tematyce CRM. Wortal CRM-abc.pl skierowany jest do pracowników firm (decydentów oraz użytkowników), którzy planują wdrożenie lub są w trakcie wdrażania systemu klasy CRM, osób zawodowo związanych z informatyką zainteresowanych aktualnymi informacjami o rynku, a także studentów poszukujących materiałów na potrzeby projektów, prac zaliczeniowych i dyplomowych.

CRM-abc.pl jest źródłem informacji na temat rynku CRM w Polsce oraz praktycznych aspektów związanych z wdrożeniem systemów tej klasy. Każdy odwiedzający strony wortalu może dowiedzieć się, czym dokładnie jest Zarządzanie Relacjami z Klientem, jakie korzyści wypływają z wdrożenia CRM, jakie są warunki udanego wdrożenia i najczęściej popełniane błędy.

“CRM jest stosunkowo młodą i szybko rozwijającą się dziedziną, w związku z tym istnieje potrzeba systematyzowania wiedzy na jej temat. Chcemy ułatwić menedżerom poruszanie się w gąszczu informacji porządkując wiadomości z rynku, od dostawców systemów oraz gromadząc doświadczenia firm, które zdecydowały się na wdrożenie CRM.” – mówi Agnieszka Kołota z redakcji CRM-abc.pl.

http://www.crm-abc.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry