Nowy serwis od twórców Filestube.com

Spółka Red Sky, twórca jednego z najbardziej popularnych na świecie serwisów – Filestube.com, uruchomiła nowy portal skierowany do miłośników gier zręcznościowych na całym świecie.

Wowin.com to tzw. „skill gaming portal”, który daje użytkownikom możliwość rywalizacji w prostych grach zręcznościowych, gdzie stawką są rzeczywiste pieniądze.

Zdaję sobie sprawę, że wchodzimy na rynek zajęty przez gigantów branży gamingowej. Ale takie wyzwania tylko nas mobilizują. Minie około pół roku zanim będę mógł ocenić, czy Wowin.com odniósł sukces w globalnym Internecie. Liczę, że będziemy mieli hit na miarę Filestube.com – powiedział Arkadiusz Seńko, Prezes Zarządu Red Sky.

Nowy serwis od twórców Filestube.com 1

Dla początkujących graczy Wowin.com oferuje tryb gry darmowej. W przypadku gier na pieniądze specjalny algorytm dobiera graczy pod kątem ich umiejętności, tak aby wszyscy na początku gry mieli podobne szanse. W ciągu pierwszego tygodnia od uruchomienia serwisu zarejestrowało się blisko 10 000 graczy, którzy wygrali łącznie ponad 1 500 dolarów.

Platforma udostępnia API, dzięki któremu każdy deweloper może umieścić swoją grę na platformie i partycypować w zyskach, które dana gra wygeneruje.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top