Nowy serwis ogłoszeniowy Alegratka.pl

Od 9 sierpnia 2005 pod adresem alegratka.pl działa w sieci nowy serwis ogłoszeniowy. Według Artura Cichonia, Wiceprezesa Zarządu spółki Gratka (prowadzącej także serwis Gratka.pl i Motofakty.pl), główną przyczyną uruchomienia nowego serwisu jest zaspokojenie rosnących potrzeb Internautów na tego typu serwisy.

‘Użytkownicy prowadzonego przez naszą spółkę serwisu gratka.pl od dłuższego czasu zgłaszali potrzebę udostępnienia im miejsca gdzie można kupować i sprzedawać różnego rodzaju artykuły, często o małej wartości rynkowej, w prosty i łatwy sposób, nie ponosząc przy tym wysokich opłat za zamieszczanie ogłoszeń. Skąd pomysł na nazwę? Wydaje nam się, że stwierdzenie o jakiejś ofercie ‘Ale gratka!’ opisuje wyjątkowo korzystne transakcje. Chcemy aby Alegratka kojarzyła się z super okazjami.’ – podkreśla Artur Cichoń.

Zaletą serwisu jest lekka i prosta budowa, szybkie wyszukiwanie oraz możliwość nieograniczonej możliwości zamieszczania ogłoszeń przez jednego użytkownika. Warunkiem zamieszczania jest posiadanie wykupionej aktywacji. Koszt aktywacji wynosi do 1,22 zł brutto za miesiąc. W serwisie dodatkowo można skorzystać z opcji automatycznego powiadamiania o nowych ogłoszeniach spełniających kryteria. W niedługim czasie planuje się wprowadzenie kolejnych udogodnień.

Serwis Gratka.pl, w nowej szacie graficznej, zostaje skoncentrowany na czterech działach ogłoszeniowych: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca i Turystyka. Wszystkie pozostałe działy zostały przeniesione do Alegratka.pl.

http://www.alegratka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry