Nowy serwis Warki

Agencja GoldenSubmarine – w ramach współpracy z Grupą Żywiec S.A. – przygotowała internetowy serwis dla marki Warka.

Celem serwisu – działającego pod adresem www.warka.com.pl – jest zaprezentowanie nowego wizerunku marki Warka w Internecie oraz wsparcie wizerunkowej kampanii reklamowej, budującej w 2009 roku piwną wiarygodność marki.

Serwis ma stanowić swego rodzaju przewodnik po świecie Warki. W świat piwa Warka wprowadza internautów reklama telewizyjna pt. „To chmiel decyduje”, podkreślająca kluczową rolę chmielu w uzyskiwaniu niepowtarzalnego smaku Warki. Specjalna animacja chmielowa – z dynamiczną muzyką w tle – jest również motywem przewodnim całego serwisu.

Poszczególne części serwisu prowadzą użytkownika przez wszystkie kluczowe elementy składające się na piwo Warka – zaczynając od świeżego, zebranego zawsze w odpowiednim momencie chmielu, poprzez połączenie tradycji i nowoczesności w wareckim browarze, odpowiedni sposób serwowania, aż po idealne miejsce do spożywania złocistego trunku oraz emocje i atmosferę, jaka powinna temu towarzyszyć. Na stronie dostępna jest między innymi wyszukiwarka, dzięki której użytkownicy mogą zlokalizować Piwiarnie działające pod szyldem marki Warka – jedynej tego rodzaju sieci w Polsce.

W planach jest rozbudowa serwisu oraz wprowadzanie w jego ramach nowych funkcjonalności.

www.warka.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry