Nowy Sony Ericsson K660 do surfowania w sieci

Nowy telefon Sony Ericsson K660 jest adresowany do młodych odbiorców, przed którymi sieć nie ma tajemnic,umożliwia on przeszukiwanie zawartości Internetu z wykorzystaniem specjalnych skrótów klawiszowych.
Sony Ericsson ogłosił dziś wprowadzenie na rynek modelu K660 – telefonu działającego w technologii HSDPA. K660 wyposażony jest w pomysłowe funkcje jak podświetlane klawisze do skrótów, które uaktywniają się tylko podczas surfowania w Internecie czy wyświetlane na ekranie wiadomości o aktualizacjach ulubionych stron.

Nowy Sony Ericsson K660 do surfowania w sieci 1

„Sony Ericsson chce zaproponować ‘pokoleniu Internetu’ mobilny dostęp do sieci, który dostarczy bogatych, przyjaznych i ciekawych doświadczeń”, mówi Martin Winkler, Head of Web Marketing w Sony Ericsson. „Ten przeznaczony do surfowania telefon stanowi wyraźny krok naprzód w naszej ofercie i na pewno spodoba się osobom, które w swym życiu zawodowym i prywatnym korzystają z Internetu, niezależnie od tego czy chodzi o umówienie się na mecz piłki nożnej czy zarezerwowanie biletów na koncert.”

Klawisz nawigacyjny K660 służy jako „magnetyczny kursor myszy”, gdy telefon znajduje się w trybie internetowym, dzięki czemu można przeglądać zawartość sieci tak samo, jak robi się to na domowym komputerze. Wskazuje on również informacje, na które można kliknąć oraz miejsca, gdzie możliwe jest wstawienie tekstu. Można powiększyć tekst czy obrazy, by widzieć je lepiej.

Funkcja Pan-and-zoom (przewijaj i powiększ) to tylko jeden ze skrótów klawiszowych, które są do dyspozycji. Model K660 wyposażony jest też w funkcję ‘zakładki’, dzięki której jednym kliknięciem klawisza wraca się na stronę startową lub strony ulubione oraz skrót „wpisz adres”.

„Model K660 działa tak, byś nie musiał długo czekać na informacje, które są dla ciebie ważne. Dzięki technologii HSDPA możesz pobierać muzykę, pliki wideo czy e-maile z szybkością do czterech razy większą niż w przypadku zwykłych telefonów 3G. Dzięki funkcji Google™Mapsfor Mobile, model K660 nie pozwoli ci się zgubić, nawet gdy nie znasz miasta. Interaktywne mapy, które można powiększać, pomniejszać i przesuwać w każdym kierunku pozwolą ci natychmiast odnaleźć drogę. Możesz również wpisać obecną lokalizację oraz cel podróży i otrzymać dokładne wskazówki, jak tam dotrzeć. Bez zbędnego zamieszania czy objazdów. ” – przekonują twórcy telefonu

Model K660 mieści też w swej wąskiej obudowie aparat o rozdzielczości 2,0 MPix. Dostępny jest w dwóch wyróżniających się kolorach „lime on white” i „wine on black” i możesz być pewien, że przyciągnie pełne podziwu spojrzenia gdziekolwiek będziesz.

Model K660 działa w technologiach UMTS/HSDPA 2100 oraz GSM/EDGE 850/900/1800/1900  i dostępny będzie na wybranych rynkach od pierwszego kwartału 2008.

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top