Nowy system rezerwacji w OdkryjPolske.pl

Opublikowano: 21 października 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Synerway wdrożył dla Polish Travel Quo Vadis drugą wersję najpopularniejszego systemu rezerwacji usług hotelowych w Polsce – OdkryjPolske.pl.

System ten charakteryzuje się generowaniem oferty w czasie krótszym niż 0,5 sekundy, natomiast obsługa klienta, włącznie z autoryzacją karty kredytowej i wysłaniem potwierdzenia do klienta w czasie 60 sekund.

Oprócz szybkości wzrosła również wydajność systemu. Odkryj Polskę jest w stanie obsłużyć jednocześnie nawet do 1000 osób. Wprowadzone też zostały dodatkowe języki, w jakich można przeglądać stronę (niemiecki, francuski, hiszpański, rosyjski i włoski).

Z usług serwisu korzystają zarówno największe portale, takie jak Onet czy Wirtualna Polska, jak i serwisy stricte turystyczne jak Wakacje.pl czy Blue Sky Travel. System OdkryjPolske.pl posiada w swojej bazie prawie 500 obiektów w całej Polsce, oferując ceny nawet do 55% niższe niż bezpośrednio w hotelu.

http://www.synerway.pl
http://www.odkryjpolske.pl

Sylwester KozakNowy system rezerwacji w OdkryjPolske.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.