Nowy TV w ofercie Samsunga – SLIM TV

Nowy TV w ofercie Samsunga - SLIM TV 1Samsung Electronics Polska poszerza swoją ofertę telewizorów kineskopowych – już od maja 2005 w sprzedaży dostępny będzie WS 32Z308P – model rewolucyjny głównie ze względu na bardzo płytki, 32-calowy ekran.

Dzięki nowej technologii produkcji kineskopów telewizory Slim TV mają tylko 399 mm głębokości i są płytsze od stosowanych w konwencjonalnych telewizorach z płaskimi ekranami o 30%.

Najnowszy telewizor z oferty firmy Samsung to model wyposażony w odbiorniki 100 hercowego przetwarzania, dzięki którym migotanie obrazu zostało zredukowane do minimum. Cyfrowa Redukcja Szumów dodatkowo czyści obraz z jakichkolwiek zniekształceń i zakłóceń, a komfort odbioru jest zwiększony poprzez możliwość wyboru jednego spośród czterech trybów ustawienia formatu obrazu: Normal/Zoom/Wide/Panorama. Dzięki zastosowaniu w odbiorniku technologii wspomagania obrazu DNIe (Digital Natural Image engine), telewizor wyświetla znacznie więcej kolorów niż inne tego typu modele dostępne na rynku. Menu wyświetlane na ekranie (OSD), umożliwia wygodne ustawianie różnych parametrów obrazu, natomiast dzięki funkcji PIP można jednocześnie wyświetlać na ekranie telewizora kilka obrazów TV lub video.

W Slim TV zastosowano procesor Virtual Dolby, który – w dwóch kanałach – umożliwia odtworzenie wszystkich dźwięków obrabianych przez pełen system Dolby z czterema kanałami. W ten sposób uzyskujemy doskonały efekt przestrzenny – bez konieczności wprowadzania dodatkowych głośników.

Jednak podstawowym atutem i wyróżnikiem nowego telewizora firmy Samsung jest jego wygląd, który sprawia że łatwo go pomylić z telewizorem LCD. Super płaski, panoramiczny ekran i ultranowoczesny design dodają wyjątkowości każdemu pomieszczeniu, w którym znajdzie się SLIM TV.

http://www.samsung.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry