Nowy webmail w OGICOM

OGICOM przygotował dla swoich klientów nową, usprawnioną wersję programu do obsługi poczty elektronicznej za pomocą przeglądarki WWW.

Webmail OGICOM w udoskonalonym wariancie oferuje swoim użytkownikom nie tylko nowoczesny, bardziej intuicyjny interfejs, ale przede wszystkim całą gamę użytecznych funkcji i usprawnień. Jedną z najbardziej przydatnych nowości jest elektroniczny słownik ortograficzny, który sprawdza na bieżąco pisownię podczas tworzenia wiadomości. Ta innowacja w sposób skuteczny pozwala uniknąć gaf spowodowanych błędami ortograficznymi lub literówkami.

Kolejnym interesującym usprawnieniem jest możliwość pisania e-maili w formacie HTML przy pomocy specjalnego edytora. Pozwala on na edycję treści wiadomości dokładnie w taki sam sposób, jak można to robić przy pomocy np. programu MS Word.

W nowym webmailu OGICOM usprawniono także wyszukiwanie wiadomości. Rozbudowie uległy również opcje filtrowania przychodzących e-maili, aby zapewnić lepszą ochronę przed niechcianą pocztą. Ponadto do swojej dyspozycji klienci OGICOM otrzymali szereg innych udogodnień, jak np. możliwość przekierowania kilku wiadomości jednocześnie, czy możliwość pobrania wszystkich otrzymanych załączników w formie pojedynczego archiwum ZIP (przyśpiesza to ich zapisanie na dysku komputera).

„Zmiana programu do odbioru poczty przez WWW to kolejny nasz krok – po wprowadzeniu zaawansowanego programu antywirusowego oraz uznanego przez Magazyn Internet za najlepszy w Polsce systemu antyspamowego – do zapewnienia naszym klientom najwyższej jakości usług internetowych. Jednocześnie cały czas kontynuujemy prace na rozwojem naszej platformy webhostingowej, żeby w jeszcze większym stopniu poprawić jej funkcjonalność, bezpieczeństwo i wygodę korzystania. Efekty tej pracy staną się dostępne dla naszych klientów jeszcze w tym roku” – powiedział Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. z o.o.

www.ogicom.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top