Nowy wizerunek Służby Celnej RP

Pod adresem clo.gov.pl można oglądać nową stronę poświęconą Służbie Celnej Rzeczypospolitej Polskiej, podlegającej Ministerstwu Finansów. Kreacją graficzną zajęła się agencja interaktywna OS3 multimedia, a zaawansowany system webBOX do zarządzania serwisem dostarczyła firma RSI internet.
Obie firmy wchodzą w skład grupy medialnej OS3 group.

“Coraz częściej w administracji publicznej dostrzegane jest kryterium szybkości i łatwości dostępu do informacji. Odpowiadając na tę potrzebę, do realizacji projektu dla Służby Celnej RP przeznaczyliśmy system webBOX, pozwalający redaktorom serwisu na zarządzanie jego treścią i bieżącą aktualizację informacji. Ułatwia on również dodawanie nowych wiadomości i usuwanie nieaktualnych. Jest to ważne, zwłaszcza w przypadku takiego serwisu jak www.clo.gov.pl, który zawiera dużą ilość aktów prawnych oraz aktualnych danych.
Dzięki zastosowanemu systemowi praca redaktorów i edytorów serwisu jest efektywna i przynosi wymierne korzyści, zarówno pracownikom Służby Celnej RP, jak i wszystkim tym, którzy dokonują odpraw towarów.” powiedział Aleksander Sala dyrektor oddziału RSI internet

W serwisie możemy znaleźć wyczerpujące informacje o administracji, historii, zadaniach i funkcjach oraz strategii Służby Celnej RP.
Udostępnia on również zainteresowanym użytkownikom dokładne przepisy celne dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz podróżnych.
W sekcji “wydarzenia bieżące” redaktorzy serwisu publikują najświeższe informacje i komunikaty, zamieszczają materiały prasowe związane z udaremnionymi próbami przemytu, a także radzą, co warto wiedzieć przekraczając granicę i przewożąc produkty do oclenia.
Inne dostępne w serwisie działy to: taryfa celna, akty prawne, publikacje, statystyki oraz ogłoszenia. Na stronie głównej umieszczona została interaktywna mapa Polski podzielona według obszarów podlegających pod konkretne izby celne.

Wybierając dany obszar uzyskujemy dane teleadresowe oraz informacje o urzędach i oddziałach celnych. Już wkrótce dostępny będzie moduł “Czasu oczekiwań na granicach”, dzięki któremu podróżujący poznają czas, jaki trzeba będzie spędzić czekając na odprawę na konkretnej granicy.

http://www.clo.gov.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry