Nowy właściciel 5 tytułów biznesowych B2B Media

Opublikowano: 4 sierpnia 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

B2B Media Sp. z o.o. ogłosiło, że dokonało sprzedaży swoich pięciu biznesowych tytułów – Biznes Warszawski, Biznes Trójmiejski, Biznes Poznański, Biznes Wrocławski oraz Biznes Śląski – nowej, prywatnej grupie inwestorów, która posiada udziały w CityBusinessNetworkPoland. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży tytułów zostaną wykorzystane do spłacenia wierzycieli spółki B2B Media.

'Pierwotni udziałowcy B2B Media najwidoczniej nie mają cierpliwości oraz nie rozpatrują rozwoju w długoterminowej perspektywie, która jest konieczna do zbudowania znaczącej grupy mediowej w Polsce' powiedział Thom Barnhardt, który ustąpił z zarządu B2B Media i dołączy do CBN Poland. Straty jakie z tego tytułu poniosą udziałowcy B2B Media wyniosą ponad 2 miliony złotych. Barnhardt, który wcześniej pełnił główną funkcję w B2B Media teraz będzie miał niewielki udział w CBN Poland, którego największymi udziałowcami są prywatne jednostki pochodzące z Nowego Jorku.

CityBusinessNetworkPoland Sp. z o.o. również jest właścicielem strony BiznesPolska.pl, która jest trzecią w rankingach, stroną biznesową w Polsce i która od niedawna podjęła współprace z domem mediowym Ad.Net.

http://www.biznespolska.pl

Sylwester KozakNowy właściciel 5 tytułów biznesowych B2B Media

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.