Nowy Xbox? Raczej nieprędko

Xbox 360 sprzedaje się tak dobrze, że Microsoft nie zamierza w najbliższej przyszłości prezentować jego następcy.

Nowy Xbox? Raczej nieprędko 1Firma Microsoft potwierdziła, że na czerwcowych targach E3 nie przedstawi nowej konsoli Xbox. Przedstawiciele spółki dodali także, że klienci nie powinni spodziewać się takiego ogłoszenia w najbliższym czasie.

Doceniamy zainteresowanie naszym planami na przyszłość, ale możemy potwierdzić, że nie będzie rozmów na temat nowej konsoli Xbox na E3 lub w najbliższym czasie. 2012 rok jest dla nas rokiem Xbox’a 360 – powiedział Frank Shaw, szef komunikacji korporacyjnej w Microsofcie.

Firma ma dobre powody by nie spieszyć się z wydaniem nowej konsoli. 2011 rok był najlepszym w historii dla Xbox’a 360 – urządzenie sprzedawało się lepiej niż produkty konkurencji. Nie ma więc potrzeby by prezentować następcę; Microsoft będzie chciał „wycisnąć” możliwie najwięcej z obecnej generacji konsoli. Nie oznacza to jednak, że prace nie są prowadzone – pod koniec stycznia pisaliśmy o tym, że „Xbox 720” może nie wspierać używanych gier.

za: allthingsd, zdjęcie: microsoft

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry