Nr GG:14 trafił do zwycięzcy aukcji WOŚP

Wylicytowany na aukcji XIV. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy niski, symboliczny numer GG:14 został przekazany zwycięzcy licytacji, który zaproponował najwyższą kwotę – 2025 zł.

Aukcja numeru 14 komunikatora Gadu-Gadu przyciągała uwagę i budziła emocje jako jedna z głównych aukcji internetowych tegorocznego finału WOŚP, który odbył się na początku stycznia.

Nowy właściciel numeru GG:14 – Pan Krzysztof Chodor – mieszka w Długołęce a pracuje we Wrocławiu, jest przedsiębiorcą. – Od lat korzystam z Gadu-Gadu, mam w komunikatorze setki kontaktów – mówi Pan Krzysztof. – Numerek 14 wykorzystam m.in. w firmie, będzie służył na przykład do kontaktów z klientami. Kto wie, może za rok, jeśli będzie podobna aukcja, ponownie wystartuję np. do numeru 15?

Gadu-Gadu było oficjalnym komunikatorem internetowym WOŚP. Sztab Orkiestry otrzymał łatwy do zapamiętania i symboliczny numer GG:1414 do kontaktu z telewidzami w dniu trwania finału. Ponadto wszystkie sztaby WOŚP (a było ich kilka tysięcy) komunikowały się pomiędzy sobą oraz z centralą za pośrednictwem Gadu-Gadu. W komunikatorze można było oglądać bannery promujące WOŚP.

– Jesteśmy zachwyceni efektem wsparcia Finału przez GG – mówi Krzysztof Dobies z Fundacji WOŚP. – Dzięki emisji reklam w komunikatorze trafiliśmy z informacją o Finale do milionów osób, z wieloma z nich mogliśmy na bieżąco rozmawiać poprzez prosty numer GG:1414.

Specjalny certyfikat potwierdzający przekazanie numeru 14 na aukcję zawisł w siedzibie Fundacji. Odebrał go z rąk przedstawicieli Gadu-Gadu Jurek Owsiak.

http://www.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry