Numer GG:18 wylicytowany za rekordową kwotę 21600 zł

Zakończyła się aukcja specjalnego niskiego numeru GG:18. W ostatnich sekundach licytacji padła rekordowa kwota – 21600 złotych. Dochód zostanie przeznaczony na XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (WOŚP) – pomoc dla dzieci z chorobami onkologicznymi. Numer GG:18 został wylicytowany przez portal www.bsms.pl, który zaoferował najwyższą kwotę za specjalny nr komunikatora.

Ostatnie kilka minut aukcji było prawdziwą, emocjonującą walką pomiędzy kupującymi, którzy prześcigali się w ofertach. Ostateczna kwota – 21600 zł – za dojrzały numer GG:18 padła na kilkanaście sekund przed zakończeniem aukcji.

Pieniądze wydane na zakup numeru GG:18 tak naprawdę były długo zbierane i miały być przeznaczone na rozwój mojego portalu, marzy mi się, by stał się profesjonalny i rozpoznawalny w Internecie. Ale cel, jaki ma Jurek Owsiak uważam za ważniejszy niż moje marzenia, bo ja przecież jestem zdrowy. W pierwszym momencie zastanawiałem się, czy nie poczekać z licytacją do numeru GG:20, ale pomyślałem że GG:18 to numer już pełnoletni, a pieniądze na niego wydane być może pomogą jakiemuś dziecku osiągnąć pełnoletniość więc warto było walczyć i zakupić go za tę sumę. – mówi pan Rafał, właściciel portalu bsms.pl, zwycięzca aukcji.

Serdeczne dzięki wszystkim, którzy grali razem z nami, a przede wszystkim tym, którzy licytowali numer GG i inne zestawy wystawione także przez Blip.pl. Jeszcze na dzień przed Finałem nie byliśmy pewni, czy pobijemy ubiegłoroczny rekord w aukcji numeru GG. Wczoraj okazało się, że tradycyjnie co roku kwota, wartość nr GG jest coraz wyższa. Cieszymy się, że możemy co roku pomóc wielu dzieciom. – mówi Jarek Rybus z GG Network.

Przekazanie specjalnego numeru GG:18 nastąpi w siedzibie WOŚP w Warszawie w obecności przedstawicieli Fundacji i firmy GG Network. Gadu-Gadu gra wspólnie z WOŚP już po raz piąty. I znów padł rekord. To jedyna możliwość w roku na zdobycie tak atrakcyjnego numeru. Dotychczas wylicytowano: GG:14, GG:15, GG:16, w ubiegłym roku GG:17 za 20100 zł i wczoraj – GG:18 za 21600 zł.

www.aukcje.gadu-gadu.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry