Obiad za domenę

DomainMaker zawiązał koalicję z Polską Akcją Humanitarną w walce z głodem w polskich szkołach. W ramach akcji „Pajacyk” DomainMaker z każdej zarejestrowanej domeny ufunduje obiad dla potrzebujących dzieci.

Własna domena to pierwszy krok ku zaistnieniu w internecie. Teraz, dzięki firmie DomianMaker, rejesterując domenę, można również pomóc biednym dzieciakom.

– Dzieci w piątki na stołówkach przejadają się do bólu brzucha, żeby przetrzymać weekend. Zdarzają się omdlenia z głodu w trakcie zajęć. Niektóre dzieci zjadają tylko ziemniaki, a kotlety zanoszą rodzeństwu. To nie fikacja. To nie opis szkoły z Trzeciego Świata. Oto Polska właśnie. My nie chcemy takiej Polski! – tłumaczy intencje akcji Tomasz Gordon, rzecznik prasowy firmy DomainMaker.

Akcja „Obiad za domenę” rozpoczęła się 1 sierpnia i potrwa conajmniej trzy miesiące. Każda osoba lub firma rejestrująca domenę w ramach platformy DomainMaker (ponad 100 współpracujących z DM rejestratorów domen), ufunduje obiad dla potrzebujących dzieci. Ani klient finalny (osoba rejestrująca domenę) ani operator domeny (współpracujący z DomainMaker reseller) nie odczuje tego finansowo. DomainMaker pokryje samodzielnie cały koszt akcji.

DomainMaker jest hurtowym dostawcą rozwiązań w segmencie biznesu domen. Zajmuje się domenami internetowymi w skali makro.

http://www.domainmaker.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top