Obniżka cen domen europejskich w nazwa.pl

Opublikowano: 20 grudnia 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Klienci serwisu nazwa.pl od dwóch miesięcy mogą rejestrować domeny europejskie w promocyjnych cenach. Teraz dodatkowo obniżone zostały ceny przedłużenia abonamentu na domenę .eu.
Nowa cena domen europejskich to odpowiedź na stale obniżające się ceny domen innego typu. Już od dwóch miesięcy, w serwisie nazwa.pl domeny europejskie kupić można za niecałe 39,90 złotych netto. Teraz dodatkowo obniżono także o połowę cenę przedłużenia domeny – obecnie kosztuje ono 50 złotych netto. Niższa cena przedłużenia abonamentu na domenę europejską to ważny argument przy wyborze rejestratora domeny.

Domena .eu to najpopularniejsze z rozszerzeń ostatnio wprowadzonych na rynek. Do tej pory zarejestrowano już ponad 2,4 miliona domen europejskich, dzięki czemu domena .eu znajduje się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych domen na świecie. Otwarta rejestracja domen europejskich trwa od kwietnia 2006 roku, wcześniej rejestrować ją mogły tylko firmy i instytucje posiadające zastrzeżony znak towarowy. Zainteresowanie domenami .eu od początku było bardzo duże. Liderem rejestracji domen europejskich są zdecydowanie Niemcy, mają oni ponad 30% udział w rejestracji tego typu domen. Polska, z 67 tysiącami zarejestrowanych domen, zajmuje ósme miejsce.

Promocyjne ceny przedłużenia abonamentu domen europejskich obowiązują w nazwa.pl od 20 grudnia br. Oznacza to, że zrównały się koszty przedłużenia domen globalnych i europejskich. Sądzę, że na nowo pobudzi to zainteresowanie internautów domenami .eu – komentuje Daniel Kotyras, Dyrektor ds. Marketingu i PR w firmie NetArt.

www.nazwa.pl

Hanna LaskowskaObniżka cen domen europejskich w nazwa.pl

Podziel się!

O autorze

hania