Obniżki w Inotelu na pierwsze urodziny

Inotel SA – niezależny operator telekomunikacyjny specjalizujący się w oferowaniu telefonii VoIP – obniża od 1 czerwca ceny dla resellerów o 30 proc. Obniżka jest związana z przekroczeniem planów sprzedażowych i ma umożliwić jeszcze szybszy rozwój Inotel.
Wprowadzana obniżka dotyczy wyjściowej opłaty dla resellerów za konto SIP, która będzie wynosić 3,50 zł (wcześniej 4,99 zł). Dzięki temu, wszyscy resellerzy Inotela (ponad 60 dostawców Internetu i wirtualnych operatorów VoIP) będą także mogli obniżyć swoje ceny za połączenia telefoniczne realizowane w technologii VoIP. Obniżenie cen przez każdego z resellerów będzie jednak jego autonomiczną decyzją, jako że mają oni pełną niezależność, jeśli idzie o politykę cenową.

„Ta obniżka ma podziałać stymulująco na i tak bardzo dynamicznie rozwijający się rynek telefonii internetowej w Polsce. To z kolei powinno nam umożliwić jeszcze szybszy rozwój, który obecnie wynosi ok. 30 proc. na miesiąc pod względem ilości klientów i minut wydzwanianych na naszej platformie” – mówi Jakub Dwernicki, Prezes Zarządu Inotel SA.

Inotel oficjalnie zadebiutował na rynku dokładnie rok temu, w maju 2005 roku. Od tego czasu operator zdobył pozycję lidera na rynku hurtowym VoIP, mając w nim ponad 50 proc. udział. Za pośrednictwem platformy Inotela, Polacy co miesiąc rozmawiają ok. 2,5 miliona minut. W zasięgu telefonii internetowej Inotela jest ponad 500 tys. mieszkań.

www.inotel.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top