Odgadnij gadżety agenta 7×7

Bron.pl jako wyłączny dystrybutor firmy Walther, zorganizował konkurs „Agent 7×7”. Konkurs potrwa do końca listopada. Do wygrania 7 zestawów agenta, w skład którego wchodzi 7 produktów firmy Walther m.in. pistolet Walther CP-99 COMPACT. Główną nagrodą jest wyjazd dla dwóch osób do niemieckiej fabryki broni Walther w Ulm.

Akcja ta promuje ofertę znanego portalu z wiatrówkami, akcesoriami obronnymi, myśliwskimi i strzelectwa sportowego, jak i daje możliwość świetnej zabawy.
Celem konkursu jest odnalezienie 7 produktów marki Walther, którymi posłużył się Agent podczas misji w filmie, który można obejrzeć na  http://www.bron.pl/agent7x7/.

– Aby stale zachęcać Naszych klientów, do korzystania z portalu www.bron.pl   staramy się wciąż czymś zaskakiwać. Stąd pomysł na zorganizowanie konkursu, który jest jednocześnie zabawą i możliwością wykazania się znajomością naszych produktów. Namawiam do obejrzenia filmu i spróbowania swoich sił w odnalezieniu 7 przedmiotów Agenta 7×7. Mam nadzieję ,że konkurs zachęci do częstszych odwiedzin naszej strony – mówi Mirosław Klekot, właściciel portalu BROŃ.pl

Wpisy promowane

Najnowsze wpisy

Scroll to Top