Odkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

ASTER wspólnie z CANAL+ SPORT przygotował niespodziankę dla swoich Abonentów. W niedzielę, 26 kwietnia br., szlagierowe spotkanie polskiej ekstraklasy piłkarskiej pomiędzy Legią Warszawa a Lechem Poznań zostanie zaprezentowane w paśmie odkodowanym. Transmisja meczu będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD. Będzie to już druga ligowa konfrontacja, którą widzowie ASTER zobaczą na antenie stacji w ofercie „free-to-air”.

„Zapowiada się ciekawe sportowe widowisko, które z pewnością przyciągnie przed telewizory nie tylko naszych warszawskich Abonentów, ale również miłośników piłki nożnej z Zielonej Góry i Krakowa” – powiedziała Joanna Pasynkiewicz, Wiceprezes Zarządu ASTER.

Transmisja rozpocznie się o godz. 16.30 rozbudowanym wstępem do meczu. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi punktualnie o godz. 17.00. Tuż po zakończeniu spotkania, o godz. 19.15 widzowie będą mogli zobaczyć pierwszą, odkodowaną część magazynu Liga+ Extra. Program będzie nadawany ze specjalnego studia CANAL+ zlokalizowanego na stadionie Legii.

Canal+ Sport HD to jeden z 12 kanałów dostępnych w wysokiej rozdzielczości, które znajdują się w ofercie telewizyjnej ASTER. Sportowych emocji dostarcza Abonentom ASTER także Polsat Sport HD oraz Eurosport HD.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top