Oferta Merlin.pl w porównywarce Nokaut.pl

Nokaut.pl – wicelider wśród porównywarek cen w internecie w Polsce – rozpoczął współpracę z Merlin.pl, jednym z najstarszych i największych polskich sklepów internetowych.
Miłośnicy książek, multimediów oraz sprzętu fotograficznego, RTV i AGD mogą – za pośrednictwem Nokaut.pl – bez wychodzenia z domu i w jednym miejscu porównać niemal 3 mln ofert sklepów internetowych.

„Obecność w porównywarkach cen jest jednym z najlepszych i najbardziej efektywnych kosztowo sposobów dotarcia do klientów z informacją o sprzedawanych produktach. Zamieszczenie oferty w porównywarce internetowej ma realne przełożenie na obroty sklepu – w tym przypadku pozyskiwanie klientów odbywa się przy relatywnie niewielkich opłatach miesięcznych. Sklepy doskonale zdają sobie sprawę z korzyści, jakie niesie za sobą obecność w przeglądarkach. Niezależnie od wielkości asortymentu, obrotów czy doświadczenia w e-commerce, współpraca z Nokaut.pl po prostu się opłaca. Dowodem tego jest nasza współpraca z największymi podmiotami e-handlu, dlatego cieszymy się mogąc powitać Merlin.pl w gronie naszych Klientów” – mówi Wojciech Czernecki, prezes zarządu Grupy Nokaut S.A., właściciela Nokaut.pl.

Merlin.pl oferuje ponad 200 tysięcy produktów, w tym: książki, muzykę, filmy, zabawki, kosmetyki, odzież, artykuły sportowe, multimedia, elektronikę oraz sprzęt fotograficzny. Sklep ma już milion zarejestrowanych klientów oraz blisko 100 tysięcy realizowanych zamówień miesięcznie.

„Współpraca z Nokaut.pl jest doskonałym sposobem dotarcia do e-klientów. Porównywarki cen cieszą się dużym uznaniem wśród internautów, a Nokaut.pl jest jednym z najpopularniejszych w Polsce serwisów tego rodzaju. Mamy nadzieję, że – prezentacja oferty produktowej w miejscu, które odwiedza miesięcznie niemal 3 mln użytkowników – przyczyni się do wzrostu zainteresowania produktami z naszego sklepu” – dodaje Anna Bogdańska, Prezes Merlin.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry