Oferty pracy w… Mrovisku

“… bo w Kupie siła ” Pod takim hasłem rusza projekt młodych, wrocławskich przedsiębiorców związany z ogłoszeniami pracy – Mrovisko.pl.

Projekt  ma się pod każdym względem różnić od serwisów istniejących na internetowym rynku pracy. Mrovisko.pl to platforma, pozwalająca użytkownikowi przeszukiwać wszystkie serwisy ogłoszeń pracy w Polsce i otrzymywać powiadomienia o nowych wakatach prosto na Gadu-Gadu.

“Mrovisko.pl to również platforma, która pozwoli pracodawcy opublikować ogłoszenie na wielu serwisach www, blogach, forach i sklepach pokatalogowanych tematycznie. Dzięki czemu płacąc wyłącznie za realne odsłony ogłoszenia, pracodawca pojawia się w miejscach, gdzie przebywa potencjalna grupa ludzi zainteresowanych pracą. W odróżnieniu od ofert aktualnych liderów rynku ogłoszeń, Pracodawca wie za co płaci.” opowiada Maciej Białek – pomysłodawca Mroviska.

Schemat działania Mrovisko.pl jest podobny do Google Adsense. Pracodawcy dodają ogłoszenie i wybierają kategorie serwisów www, na których chcą je opublikować, płacąc maksymalnie 1 zł za odsłonę dodanej oferty.

Wydawcy, czyli Ci co udostepniają swoje strony www do publikacji ogłoszeń pracodawców, dostają 50 % z każdej odsłony ogłoszenia. Pracodawca płaci wyłącznie za efekt, docierając przy tym do idealnie określonej grupy potencjalnych pracowników, a Wydawca dostaje proste narzędzie z ofertami pracy. Twórcy Mroviska szacują, że do końca roku zgromadzą 1000 wydawców.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Expert Summit 2021
04.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry