Ogarnąć Kosmos: druga część darmowego e-booka o marketingu

Niespełna rok po wydaniu części pierwszej, ukazała się druga część e-publikacji marketingowej „Ogarnąć kosmos – o marketingu i strategii”, której autorem jest Marcin Gieracz, CEO i główny strateg w agencji Rubikom. Książkę przeczytać można u nas za darmo!

Polskim firmom nadal brakuje myślenia strategicznego. Wynika to w dużej mierze z tego, że menadżerowie boją się zmian i zwyczajnie brakuje im czasu na strategię. Tymczasem ważne decyzje podejmowane są każdego dnia – przekonuje Marcin Gieracz.

C6

Refleksje oraz konkretne wskazówki, bazujące na niemal 20-letnim doświadczeniu zawodowym autor umieścił w drugiej części e-booka „Ogarnąć kosmos – o marketingu i strategii”. Publikacja jest zbiorem artykułów o marketingu i strategii, które powstały na przestrzeni ostatnich lat w wyniku obserwacji rynku, konsumentów oraz bezpośredniej współpracy z dziesiątkami firm.

Przyszłość należy do tych, którzy jak najszybciej nabiorą wprawy w umiejętnym zaspokajaniu potrzeb konsumenckich i wdrożą strategie biznesowe oparte na wiedzy o klientach – zachęca autor.

Dodajmy, że agencja agencja strategiczna Rubikom Strategy Consultants obchodzi w tym roku swoje 10-lecie funkcjonowania.

Zainteresowanych lekturą zapraszamy do pobrania publikacji. Znaleźć ją można pod tym adresem.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry