Okazje.info i Gazeta.pl zacieśniają współpracę

Opublikowano: 28 września 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Boksy promujące wybrane produkty z porównywarki cenowej Okazje.info pojawią się na kolejnych serwisach Gazeta.pl.

Okazje.info w pełni spełniają oczekiwania, które mamy w zakresie dostarczenia naszym użytkownikom wartościowej informacji o produktach dobranych kontekstowo do przeglądanych treści, dlatego podjęliśmy decyzję o rozszerzeniu współpracy – powiedział Krzysztof Mikulski, dyrektor ds. rozwoju biznesu w segmencie Internet Agory.

Okazje.info i Gazeta.pl zacieśniają współpracę 1Rozszerzenie obszaru wspólnych działań na nowe serwisy – między innymi Sport.pl,  Kobieta.gazeta.pl, Plotek.pl czy Technologie.gazeta.pl – to kolejny, ale nie ostatni etap w wymianie doświadczenia pomiędzy naszymi firmami. W niedalekiej przyszłości nie wykluczamy podjęcia nowych, wspólnych inicjatyw w obrębie branży e-commerce, choć nie tylko – dodał Marcin Ryske, Brand Manager Okazje.info.

Obecnie z usług Okazje.info korzysta ponad 2 000 sklepów.

Sylwester KozakOkazje.info i Gazeta.pl zacieśniają współpracę

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.