Okazje.info trzecią porównywarką na rynku

Według marcowych wyników Megapanel/Gemius Okazje.info weszły do pierwszej trójki najpopularniejszych porównywarek cen. Istniejąca od półtora roku porównywarka tym samym weszła do gry o najwyższą stawkę, którą do tej pory toczyły ze sobą Ceneo i Nokaut.

Trzecie miejsce Okazje.info udowadnia, że nawet na pozornie nasyconym rynku ciągle jest  miejsce. W ciągu roku Okazje.info zwiększyły liczbę użytkowników o 462 % i poszerzyły swoją ofertę o ponad 800 tysięcy produktów. W tej chwili z serwisu korzystają już dwa miliony użytkowników. Ogromna dynamika wzrostu oglądalności jest związana z wyróżnikami serwisu – oprócz porównania cen w sklepach internetowych Okazje.info prezentują także oferty tradycyjnych marketów, ich gazetki promocyjne, oraz propozycje okolicznościowych prezentów.

– Dostarczamy naszym użytkownikom kompleksowych informacji dotyczących rynku on-line oraz rynku sieci detalicznych. Prezentujemy oferty 1700 sklepów, wprowadzamy też coraz więcej funkcjonalności, które ułatwiają korzystanie z serwisu – system poradników, rankingów oraz opinii. Wychodzimy naprzeciw potrzebom użytkowników – mówi Piotr Broniarczyk, prezes Okazje.info.

Okazje.info zaczynały swoją działalność w październiku 2007 roku na rynku zdominowanym przez najstarsze porównywarki – Skąpca , Ceneo i Nokaut. Od tamtej pory serwis aktywnie uczestniczy w rynku polskiego e-commerce. W lutym 2009 roku został wybrany najlepszą porównywarką cen przez użytkowników  serwisu IDG.

www.okazje.info

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry