Okulary GUNNAR od marca na polskim rynku

Już wkrótce polski oddział popularnej w Stanach Zjednoczonych firmy GUNNAR wprowadzi na rynek dwie kolekcje okularów, które ograniczają negatywne skutki pracy przy ekranach komputerowych oraz wspierają utrzymanie sprawności widzenia. Produkty dedykowane są osobom na co dzień narażonym na dużą dawkę światła emitowanego przez ekran.

 

Z ogólnoświatowych badań wynika, że około co czwarta osoba pracująca przy komputerze uskarża się na pieczenie oczu, bóle głowy i karku, a także  zmęczenie, ograniczenie poczucia komfortu. Okulary firmy GUNNAR zostały opracowane przez grupę ekspertów okulistycznych, aby zniwelować te problemy.

Okulary GUNNAR od marca na polskim rynku 1

Dla około 30% ludzi pracujących przy ekranach, problemy z oczami są codziennością. Poszczególne ankiety Instytutu Federalnego Ochrony pracy i Medycyny Pracy podają nawet liczbę 50%. Osoby uskarżają się na suchość i łzawienie oczu, rozmyty obraz oraz wrażliwość na światło, spowodowane przez tzw. – „Office-Eye-Syndrome”, znany też jako „Computer Vision-Sydrom“ (CVS) – Syndrom Widzenia Komputerowego – tłumaczy Łukasz Karnas z GUNNAR Optiks Polska.

Za skuteczność okularów w dużej mierze odpowiadają specjalne szkła. Są one wykonane z polimeru nylonowego, a ich oprawki zapewniają dodatkowo modny, designerski wygląd. Łącznie szkła „GUNNAR” zawierają 14 rożnych filtrów. Warstwy zewnętrzne są specjalnie zabezpieczone, aby chronić przed zadrapaniami oraz innymi potencjalnymi uszkodzeniami.

Okulary GUNNAR od marca na polskim rynku 2

Polska filia GUNNAR jest jednym z oddziałów firmy, której produkty zostały już docenione przez konsumentów w takich krajach jak Stany Zjednoczone, czy też Niemcy. Twarzą oraz dużym entuzjastą proponowanych przez GUNNAR rozwiązań, jest popularny na całym świecie raper 50 Cent. Okulary zwróciły jego uwagę nie tylko dzięki swoim właściwościom z zakresu osiągania pozytywnych efektów medycznych, ale również z powodu atrakcyjnego wyglądu.
Okulary GUNNAR od marca na polskim rynku 3
Okulary GUNNAR już wkrótce będą one do nabycia w ramach dwóch kolekcji – „Office” oraz „Gaming”.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry