Oligoo.pl wzbogaca ofertę o produkty sportowe

Aktywny, wiosenny wypoczynek – pod tym kątem portal aukcyjny www.oligoo.pl rozszerzy ofertę dla swoich Klientów. Nowe towary wystawione do licytacji od pierwszego tygodnia maja pozwolą na uzupełnienie wiosennego ekwipunku o atrakcyjne produkty związane ze sportem i rekreacją.

Co roku, wraz z nadejściem ciepłych dni, każdy z nas potrzebuje właściwego przygotowania, aby w pełni cieszyć się słońcem. Portal aukcyjny www.oligoo.pl urozmaica swoją ofertę właśnie o produkty niezbędne do aktywnego sport_2spędzania wolnego czasu. W ofercie wiosennej znajdziemy kilka kategorii produktów. Każdy z zainteresowanych udziałem w licytacji z pewnością wybierze coś dla siebie. Do licytacji zostanie wystawiony markowy sprzęt sportowy, taki jak: rakiety do tenisa, badmintona, kije do golfa, akcesoria do koszykówki, piłki nożnej, siatkówki, rowery górskie, a nawet markery do paintballu.

Dla miłośników podróżowania oferta Oligoo.pl zostanie rozszerzona o sprzęt turystyczny- namioty, śpiwory, plecaki turystyczne, sprzęt do wspinaczki, lodówki turystyczne oraz zestawy wędkarskie. Nie każdy jednak lubi długie wyjazdy – dla amatorów weekendowych wypadów na działkę w ofercie znajdą się między innymi kosiarki, grille, oraz baseny ogrodowe.

Chociaż gorące dni będą trafiać się coraz częściej, może zdarzyć się niestety także pogorszenie pogody. Na taką okoliczność Oligoo.pl proponuje akcesoria do użytku wewnętrznego – stoły do ping-ponga, bilardowe czy te przeznaczone do cymbergaja. Wszystkie przedmioty będzie można wylicytować na stronie www.oligoo.pl już od początku maja.

Oligoo.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry