Olimpiada na żywo w INTERIA.PL

Portal INTERIA.PL udostępnił ostateczną, rozbudowywaną na przestrzeni ostatniego miesiąca, wersję serwisu Ateny 2004 poświęconego tegorocznym igrzyskom olimpijskim. Serwis ukierunkowany jest przede wszystkim na jak najszybsze przekazywanie użytkownikom portalu szczegółowych wyników każdego etapu wszystkich olimpijskich konkurencji i najważniejszych doniesień związanych z igrzyskami.

Od samego rana do późnej nocy, przez cały czas trwania igrzysk, serwis olimpijski INTERIA.PL będzie na bieżąco przekazywał najświeższe informacje i wyniki. Ponadto fani sportów zespołowych będą mogli śledzić na żywo nie tylko mecze naszej siatkarskiej reprezentacji w Atenach, ale także wszystkie spotkania turnieju koszykarzy oraz pojedynki turniejów piłkarskich, piłki ręcznej i tenisa. Pomocnym kibicom narzędziem z pewnością będzie terminarz, zawierający dokładne daty i godziny rozgrywania kolejnych etapów poszczególnych konkurencji, wraz z możliwością wyszukiwania pod kątem dyscypliny, konkurencji, daty i areny zmagań.

Na stronach serwisu już dostępnych jest mnóstwo opinii, komentarzy i ciekawostek olimpijskich okraszonych sporą porcją zdjęć z największych światowych agencji prasowych. Witryna zawiera wiele interesujących faktów dotyczących całej historii nowożytnych igrzysk, począwszy od 1896 roku. Można zapoznać się także z krótką historią wszystkich do tej pory rozegranych olimpiad. Kibice znajdą w serwisie sylwetki zarówno wszystkich polskich reprezentantów, jak i największych gwiazd igrzysk w Atenach.

Sponsorem serwisu olimpijskiego portalu została Grupa Ergo Hestia, oferująca ubezpieczenia majątkowe, na życie i emerytalne.

– Rok olimpijski jest ukoronowaniem wieloletniego zaangażowania Ergo Hestii w promocję sportu. Aż dwóch zawodników Hestia Olympic Team będzie w Atenach walczyć o medale – skomentował sponsoring Janusz Daszczyński, dyrektor Biura Public Relations Grupy Ergo Hestia. – W ramach szerokiej promocji, prowadzonej pod hasłem „Z Hestią do Aten” zdecydowaliśmy się na obecność w INTERIA.PL ze względu na możliwość zainteresowania wielkiego grona użytkowników portalu nie tylko sportem, ale i Hestią – dodał.

W projekt graficzny serwisu wkomponowane zostały elementy nawiązujące do wizualizacji Hestii. Obecność sponsora w serwisie widoczna jest także poprzez górną i dolną belkę oraz skyscraper. Sponsoring serwisu Ateny 2004 wspierany jest systematyczną akcją mailingową do użytkowników INTERIA.PL a sam serwis olimpijski – kampanią autopromocyjną na całym portalu.

http://ateny2004.interia.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top