One-2-One angażuje się w streemo.pl

One-2-One S.A. wspólnie z funduszem MCI Management wspiera rozwój portalu społecznościowego streemo.pl. Spółka Streemo jest częścią grupy kapitałowej Digital Avenue, której inwestorem strategicznym jest MCI. One-2-One posiada 25% udziałów w serwisie, które nabył wraz z transakcją przejęcia spółki Comtica.
Streemo jest przedsięwzięciem realizowanym wspólnie z funduszem MCI Managment oraz dwoma osobami zaangażowanymi w zarządzanie spółką.

Realizując ten projekt każdy z udziałowców wnosi unikatowe umiejętności: One-2-One doświadczenie w zakresie projektów internetowych i mobilnych, a MCI Managment umiejętności z zakresu zarządzania inwestycjami na etapie start-up. Bardzo duże znaczenie ma także zaangażowanie managementu streemo, który na pewno będzie utożsamiał się z sukcesem przedsięwzięcia. – mówi Tomasz Długiewicz prezes One-2-One S.A.

Serwis streemo.pl został w całości przygotowany przez Comtikę: od stworzenia mapy serwisu i doradztwa w zakresie jego funkcjonalności, przez dostarczenie odpowiednich technologii, aż do zapewnienia oprawy graficznej. Serwis pozwala użytkownikom tworzyć własne profile, zakładać grupy tematyczne, wgrywać pliki audio i wideo, przeglądać zasoby multimedialne oraz prowadzić blogi. Streemo.pl wykorzystuje autorskie rozwiązania do zarządzania treścią w kanale internetowym oraz system konwersji plików Comtica Content Platform for Digital Media do formatu flash.

www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top