One-2-One dla niemieckiego METROPOL FM

Opublikowano: 13 sierpnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

One-2-One, oferująca zaawansowane narzędzia mobilne, podpisała nowy kontrakt z turecką stacją radiową działającą na terenie Niemiec. Rozgłośnia METROPOL FM, nadająca swój program dla mniejszości tureckiej w Berlinie, zdecydowała się na korzystanie z systemu „Radio One X 2.0” – narzędzia oferowanego przez One-2-One. Polska firma zajmie się również obsługą stacji w zakresie marketingu mobilnego.

„Współpraca z turecką stacją radiową jest dla nas nowym doświadczeniem. Wymagała ona dostosowania do specyficznych potrzeb naszego kontrahenta, m.in. w panelu internetowym wprowadziliśmy specjalną aplikację uwzględniające specyfikę tureckiego alfabetu”- powiedział Tomasz Długiewicz, prezes zarządu spółki One-2-One.

Pierwszą umowę ze stacjami niemieckimi w zakresie komunikacji mobilnej słuchaczy z rozgłośniami, One-2-One podpisało 1 czerwca. Do tej pory z technologii opracowanej przez polską firmę korzystają miedzy innymi RS2 największa rozgłośnia lokalna w stolicy Niemiec oraz radio KISS FM należąca do grupy radiowej TOP RADIO. Platforma „Radio One X 2.0”- zestaw rozwiązań dla stacji radiowych jest więc coraz częściej wykorzystywany przez niemieckich kontrahentów.

http://www.one-2-one.pl

Sylwester KozakOne-2-One dla niemieckiego METROPOL FM

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.