One-2-One odpowiada za SMSy w kanałach TVP

Opublikowano: 4 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Telewizja Polska S.A. podpisała w poniedziałek, 2 listopada umowę z giełdową Grupą One-2-One na obsługę ruchu Premium SMS na swoich antenach. Wartość zamawianych usług wyniesie około 60 mln zł w ciągu najbliższych dwóch lat.

Przeprowadzony przetarg dotyczył wyłonienia integratora, który udostępni TVP numery Premium SMS na wyłączność oraz będzie realizował na tych numerach usługi interaktywne wykorzystujące wiadomości SMS.

Oferta złożona przez One-2-One okazała się najlepsza pod względem zaoferowanej ceny. Osobiście oceniam jednak, że w bieżącej obsłudze projektów realizowanych na naszych antenach bardzo ważna będzie jakość, do której One-2-One przyzwyczaiło nas w dotychczasowej współpracy. Jestem zadowolony z podpisania umowy z One-2-One, które jest postrzegane, także przez nas, jako jedna z najlepszych spółek zajmujących się komunikacją interaktywną w Polsce. – mówi Zbigniew Badziak, Dyrektor Biura Reklamy TVP.

Cieszymy się, że dochodzi do kontynuacji współpracy z jednym z naszych największych klientów. Stała obsługa dla TVP potwierdza naszą pozycję na rynku w sektorze mediów w zakresie oferowanych przez nas usług interaktywnych. – mówi Sławomir Komiński, wiceprezes One-2-One odpowiedzialny za współprace z partnerami spółki z sektora mediów. Naszym klientom staramy się zawsze przedstawiać rozwiązania, których celem jest w zależności od założeń zwiększanie przychodów bądź budowanie lojalności odbiorców danego medium. – dodaje Komiński.

Tomasz UchańskiOne-2-One odpowiada za SMSy w kanałach TVP

Podziel się!

O autorze

tomasz.uchanski