One-2-One podpisał umowę z TV 4

One-2-One S.A. podpisał umowę z TV4 i został współproducentem programu Teleszau, który będzie emitowany na antenie od 26 września do 17 grudnia. Spółka opublikowała wyniki za pierwsze półrocze.
Program Teleszau oparty jest na mechanizmie SMS-owej zabawy aukcyjnej. Na widzów, którzy złożą najniższą i niepowtarzalną ofertę na licytowane przedmioty czekają między innymi samochody i nowoczesny sprzęt elektroniczny. Licytacja zaczyna się od 0,00 zł – uczestnicy mają więc szansę aby za symboliczną kwotę zdobyć atrakcyjne nagrody. Wystarczy wysłać SMSa ze specjalnym kodem i podać najniższą niepowtarzalną kwotę, czyli niewskazaną do tej pory przez żadnego z uczestników.

Koncepcyjnie jest to pomysł One-2-One, spółka zajmuje się także obsługą technologiczną i prawną konkursu. Ważną kwestią jest to, że zostaliśmy współproducentem tego programu. – mówi Tomasz Długiewicz prezes One-2-One S.A.

Spółka One-2-One S.A. opublikowała także wyniki półroczne i podtrzymała prognozę roczną.

Liczba planowanych projektów jest tak wysoka, że zastanawialiśmy się nawet nad podwyższeniem prognoz. Podpisanie umowy z TV4 jest na pewno jednym z elementów, który będzie miał pozytywny wpływ na wyniki spółki.- dodaje Tomasz Długiewicz

W 2005 roku przychody grupy One-2-One wzrosły o 107 proc. do 9,2 mln zł. Firma wypracowała 985 tys. zł zysku EBITDA oraz 558 tys. zł zysku netto wobec, odpowiednio: 234 tys. zł i 221 tys. zł rok wcześniej.

www.one-2-one.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry