One-2-One pozyskał inwestorów dla MobiTrust

One-2-One pozyskał kapitał inwestycyjny dla swojej spółki zależnej specjalizującej się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, dostawcy oraz integratora własnego rozwiązania – Mobilnego Podpisu Elektronicznego. Siedmiu inwestorów za kwotę 1 321 200 złotych kupiło 52 % udziałów w spółce MobiTrust. Jednocześnie podwyższony został kapitał zakładowy Spółki, a nowo utworzone udziały One-2-One wykupił za kwotę 1 001 160 złotych. Transakcja jest początkiem kolejnej rundy finansowania Spółki.
Po realizacji transakcji One-2-One będzie posiadał 49,01 % udziałów w Spółce. Oprócz One-2-One i nowych inwestorów udziały w MobiTrust posiada również management spółki.

Traktujemy MobiTrust jako inwestycję długofalową i istotną z punktu widzenia grupy.  Kompleksową strategię rozwoju spółki przedstawimy w pierwszym kwartale przyszłego roku.  – mówi Mariusz Malec prezes One-2-One

One-2-One zainwestował w MobiTrust pod koniec 2005 roku 183 500. Obecnie spółka została wyceniona na 4 003 200 złotych.

Spółka MobiTrust będzie konsekwentnie wspierana przez One-2-One na poziomie operacyjnym i kapitałowym. Działalność MobiTrust nadal będzie się koncentrować na tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań softwarowych związanych z Mobilnym Podpisem Elektronicznym.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry